FAQ

Pytania i odpowiedzi

Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań wraz z odpowiedziami.Czy dodanie ogłoszenia jest bezpłatne?

TAK, dodanie ogłoszenie jest bezpłatne. Automatycznie zostaje włączony GRATIS Pakiet Standard do ogłoszenia na 365 dni. Nie ma konieczności przedłużenia pakietu Standard po jego zakończeniu.

Dlaczego opłata za pakiet Standard jest tak tania?

Nasz system jest dostępny zarówno dla właścicieli kwater prywatnych, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów, a także dużych obiektów hotelowych.

W związku z czym cena także powinna być atrakcyjna, by każdy mógł z niego skorzystać i zwiększyć swoje szanse wśród potencjalnych klientów.

Za symboliczną opłatą otrzymują Państwo w pełni profesjonalną stronę WWW bez żadnych reklam
, a co za tym idzie skuteczną możliwość reklamy.

Co nas odróżnia od konkurencji?

Głównym naszym atutem jest relacja niskiej ceny do jakości otrzymanego produktu.

Funkcjonalny panel administracyjny umożliwia w prosty sposób dodanie w pełni profesjonalnego ogłoszenia zawierającego wiele niezbędnych i praktycznych informacji o obiekcie.

Ponadto pozwala na stworzenie nowoczesnej strony obiektu z własną domeną internetową np.: www.twojanazwa.i-noclegi.pl, co pozwala na dobre jej pozycjonowanie.

Jedną z ważnych rzeczy jest także fakt, iż na Państwa stronie nie zostanie umieszczone logo naszego portalu przez co ogłoszenie zyskuje jeszcze bardziej na atrakcyjności.

Dodatkowo portal został stworzony także z myślą o użytkownikach różnego rodzaju urządzeń mobilnych (np. smartfony, tablety) i umożliwia prawidłowe wyświetlanie ogłoszenia na tego typu urządzeniach.

Dlaczego moje ogłoszenie ukazuje się codziennie na innej pozycji?

Kierując się zasadą równości dla wszystkich, ogłoszenia w każdym dniu pokazują się na innym miejscu, co zapewnia równe szanse wyświetlania ogłoszenia i możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców.

Przypominamy, że wyniki z wyszukiwarki to tylko jedna z metod ukazywania się Państwa ogłoszenia. Każde ogłoszenia posiada swój adres WWW przez co jest niezależną stroną, która również się pozycjonuje w wyszukiwarkach tj. Google.

Ta zasada nie dotyczy ogłoszeń z aktywnym Pakietem VIP. Szczegóły w pytaniu: Na jakiej podstawie ustalana jest kolejność wyróżnienia ogłoszenia w Pakiecie VIP?

Jak można wyróżnić swoje ogłoszenie? (Pakiet VIP)

Aby móc wyróżnić swoje ogłoszenie należy wykupić pakiet VIP, który umożliwia:

- umieszczenie w ramce ogłoszenia na stronie głównej portalu,
- wyróżnienie ogłoszenia w wynikach wyszukiwarki i podwyższenie jego miejsca.
- ukrycie górnego oraz dolnego paska w ogłoszeniu.

Na jakiej podstawie ustalana jest kolejność wyróżnienia ogłoszenia w Pakiecie VIP?

Kolejność ustalana jest według daty końca wykupionej (aktywnej) usługi wyróżnienia ogłoszenia (Pakiet VIP).

Przykład:
Firmy A, B i C wykupiły Pakiet VIP.

W przypadku firmy A usługa kończy się 21.11.2014,
w przypadku firmy B - 11.12.2013,
a w przypadku firmy C - 01.01.2015.

Zgodnie z zasadą, iż kolejność ukazywania się ogłoszenia zależna jest od daty końca wykupionej usługi, w związku z czym na pierwszej pozycji znajdować się będzie ogłoszenie firmy C, na pozycji drugiej ogłoszenie firmy A i na ostatniej pozycji ogłoszenie firmy B.

Czy otrzymam Fakturę VAT za zakupione usługi?

TAK, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie zostanie wystawiona faktura zgodnie z danymi podanymi w zakładce Dane do faktury VAT po zalogowaniu się do swojego konta w naszym portalu.

Czy mogę podpiąć swoją domenę zewnętrzną do mojego ogłoszenia?

TAK, nasz system umożliwia podpięcie zewnętrznej domeny do ogłoszenia jako opcji dodatkowo płatnej (więcej informacji w cenniku). Dodatkowo otrzymują Państwo statystyki oglądalności z naszego serwera Państwa ogłoszenia / strony WWW. W tym celu niezbędny jest kontakt z Administratorem serwisu.

Czy mogę posiadać swój adres mailowy w Państwa portalu?

TAK, jest to możliwe tylko na specjalne zamówienie i tylko w przypadku podpięcia zewnętrznej domeny do ogłoszenia, która jest opcją dodatkowo płatną.

Czy mogę wprowadzić zmiany w wyglądzie swojego ogłoszenia?

TAK, nasz system dodatkowo umożliwia zmianę koloru Państwa ogłoszenia w serwisie.

Czy moje ogłoszenie będzie dobrze się wyświetlało na urządzeniach mobilnych?

TAK, nasz system został stworzony także z myślą o użytkownikach różnego rodzaju urządzeń mobilnych (np. smartfony, tablety) i umożliwia prawidłowe wyświetlanie ogłoszenia na tego typu urządzeniach.